Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wyniki rekrutacji

 

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia można dokonać
od dnia 12.04.2021 r. od godz. 9:00 do 
19.04.2021 r. do godz. 15:00 

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola- dok. pdf

 

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola nr 9 w Raciborzu:

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola nr 9- dok. pdf

 

 

 rekrutacja2

 

Nabór elektroniczny na rok szkolny 2021/2022 do raciborskich przedszkoli rozpoczyna się 8 marca 2021 roku, o godzinie 9:00. Nabór prowadzony jest poprzez stronę internetową https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/raciborz
 
W elektronicznym systemie wspomagającym rekrutację do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Miasta Racibórz znajdziecie Państwo opisy placówek oraz grup, ważne terminy oraz ogólne zasady naboru, a także pliki do pobrania (druki oświadczeń, terminarz, zasady naboru).
 
Aby rozpocząć pracę z systemem należy skorzystać z przycisku ZGŁOŚ KANDYDATURĘ i założyć konto dla kandydata biorącego udział w naborze. Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie, do placówki pierwszego wyboru, podpisanego „Wniosku” mają Państwo czas do 22 marca br., do godziny 15.00.