Uroczyste pasowanie
Dnia 5 października 2023r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych - 1a wychowawca Sandra Strachota i 1b wychowawca Beata Szablińska.
Na ceremonię przybyli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo pierwszoklasistów.
Uroczystość pasowania rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Katarzyny Podgórskiej - Bednarek, która powitała gości i skierowała gorące słowa do uczniów klas 1a i 1b.
Uczniowie klas pierwszych przedstawili krótki program artystyczny, zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i muzyczne.
Najważniejszym momentem było złożenie uroczystego ślubowania przez dzieci, a następnie pasowanie na ucznia Szkoły podstawowej nr 7, którego dokonała Pani Dyrektor.
Po uroczystości dzieci otrzymały medale i pamiątkowe dyplomy.
Całość przygotowały wychowawczynie klas1a i 1b.