Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności
 

 

Informacje
 
 
Plan lekcji
 
 
Samorząd Uczniowski
 
 

Aktualności

Informacja!

W celu zapisania dziecka do przedszkola należy wziąć udział w naborze elektronicznym
(strona internetowa: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/raciborz).
Składanie wniosków rozpocznie się 6 marca 2023 r., o godzinie 9:00 i będzie trwało
do 21 marca 2023 r., do godziny 15:00
(termin postępowania rekrutacyjnego). Termin postepowania uzupełniającego
od 15 maja 2023 r. do 19 maja 2023 r.

 

 

projekt

 

Wsparcie dla uczniów z Ukrainy – Miasto Racibórz

 

Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 realizuje projekt „Wsparcie dla uczniów z Ukrainy – Miasto Racibórz” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Projekt ma na celu wzrost dostępności do wysokiej jakości oferty kształcenia ogólnego uczniów uciekających z Ukrainy w związku z atakiem Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, uczęszczających do szkół podstawowych podlegających pod Miasto Racibórz poprzez zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów ukraińskich, zakup sprzętu ICT oraz doposażenie pracowni.

Projekt realizowany będzie w okresie od 1 października 2022 roku do 31 marca 2023 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.

Wartość projektu: 97 058,81 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 82 499,98 zł

Beneficjent: Miasto Racibórz

16 listopada 2022 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 odbyła się uroczysta akademia z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia przypomniała uczniom o ciężkich czasach naszej Ojczyzny i wzbudziła wiele refleksji. Uczniowie klasy 8b pod kierunkiem Pani Ewy Kieś - Lesik i Teresy Niedzielskiej recytowali wiersze, śpiewali pieśni patriotyczne, prezentowali archiwalne zdjęcia, które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia ludzi walczących o wolność swojej Ojczyzny. Akademia była dla uczniów naszej szkoły ciekawą lekcją historii i ...

 

9 listopada zakończyliśmy zbiórkę ryżu i makaronu dla Schroniska dla zwierząt w Raciborzu. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję oraz pomogli w transporcie zebranych produktów.

 

4 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka  ??

Pan Dyrektor pasował wszystkich wielkim zaczarowanym ołówkiem.

Od teraz stały się oficjalnie przedszkolakami.

Podczas występów dzieci prezentowały swoje umiejętności artystyczne.

Witamy w gronie przedszkolaków!

zsp2
9
8
10
11
7
6
koniec roku_2022
Previous Next