t.png

Opiekun Szkolnego Samorządu Uczniowiskiego

Karolina Oszek

718.png

Jako przewodnicząca szkoły Karolina Tendera chcę jak najlepiej dla wszystkich uczniów dlatego zapraszam was do mnie jak macie jakieś propozycje co można zrealizować w naszej szkole. Wykonaliśmy już niektóre święta np. Dzień chłopaka ,Dzień kropki, Sprzątanie świata. Mam bardzo dużo innych pomysłów do zrealizowania: jakieś turnieje , zawody sportowe i konkursy.

715.png

Ja Gabriela Domaradzka jako zastępca przewodniczącej szkoły mam za zadanie również pomagać innym w trudnych dla nich sytuacjach. Jako samorząd uczniowski jesteśmy bardzo zgranym zespołem, który organizuje bardzo różne święta zaczynając od tych poważnych kończąc na zabawnych.

716.png

t.png