25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
W dniu 24 listopada w szkolnej świetlicy świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia
Jednak największą niespodzianką i atrakcją tego dnia była wizyta Mistrzyni Olimpijskiej w lekkoatletyce Justyny Święty Ersetic.
Pani Justyna opowiedziała dzieciom o swoich codziennych zmaganiach na treningach i ile wysilku trzeba włożyć w treningi żeby osiągnąć sukces.
Na zakonczenie spotkania dzieci zostały obdarowane pluszowymi misiami,które wywołały mnóstwo usmiechu na twarzy.
Spotkanie upłynęło w ciepłej atmosferze, i chociaż pluszowy miś ma ponad sto lat, to cieszymy się, że wciąż jest naszym dobrym przyjacielem!
Bardzo dziękujemy Pani Dominice Blewąsce za organizację tego dnia i spotkania.