XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

ZASADY PRZYPROWADZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Serdecznie witamy nowych Rodziców oraz dzieci w naszej najmłodszej grupie Biedronek
Chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego.

2 września 2023 r. prosimy, aby Państwa pociechy zostały przyprowadzone do przedszkola najpóźniej do godziny 8:15.
Na sam początek proszę przynieść ze sobą buciki na zmianę oraz ubrania.

Na gazetce Biedronek w szatni zamieszczona została lista, gdzie przyporządkowane zostały znaczki wskazujące szafki dzieci.

Zapraszamy również na nasze pierwsze zebranie, które odbędzie się 5 września o godzinie 16 30 w sali przedszkolnej Biedronki.

Biedronki, Owady, Para