konkurs

Mając na uwadze malejącą z roku na rok aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży i naukę zdalną proponujemy Wam

- stańcie do rywalizacji !

Spróbujcie przez 21 dni planować i monitorować swoją aktywność za pomocą krokomierza (aplikacja dowolna bądź zegarek)

3000 kroków dziennie codziennie to niezbędne minimum dla naszego zdrowia!

CEL KONKURSU:

* Planowanie i monitorowanie dziennej aktywności za pomocą wybranej aplikacji mobilnej (np. krokomierz)

* Propagowanie zdrowego stylu życia

* Kreowanie postaw prozdrowotnych poprzez kształtowanie nawyków *aktywności ruchowej.

* Rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych uczniów, w tym bezpieczne i celowe wykorzystanie technologii informacyjno - komunikacyjnych w realizacji podstawy programowej.

ADRESACI KONKURSU:

Klasa IV-VIII

REGULAMIN:

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie dobrych chęci i świadomości wpływu aktywności fizycznej na zdrowie.

Zadaniem każdego uczestnika jest wykonanie jak największej liczby kroków w ciągu 21 dni oraz udokumentowanie tego za pomocą wybranej aplikacji. Można ilość kroków dokumentować codziennie bądź tygodniowy raport z aplikacji (foto).

Konkurs będzie trwał od 8 lutego do 28 lutego 2021 r.

Nagrody w postaci oceny celującej z przedmiotu wychowanie fizyczne otrzymają uczniowie, którzy przedłożą nauczycielowi wf całościowe raporty aktywności od 1 do 5 marca 2021. Trzy osoby z największą liczbą kroków otrzymają nagrody rzeczowe.

Dodatkowa nagroda czeka uczestnika  który ilością kroków w ciągu 21 dni pokona nauczyciela wf-u

Serdecznie zachęcamy do udziału w naszym prozdrowotnym konkursie !!!

Powodzenia

konkurs2