Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności
 

 

Informacje
 
 
Plan lekcji
 
 
Samorząd Uczniowski
 
 

dzien jezykow obcych

 

Dnia 28 września 2021r. będziemy obchodzili w naszej szkole Dzień Języków Obcych.

W drodze losowania każdej z klas zostało przypisane jedno państwo. Zadaniem każdej klasy jest przedstawienie ciekawostek na temat wylosowanego państwa. Może to być charakterystyczny strój, flaga, potrawy – prace plastyczne, podstawowe zwroty, np. powitanie, pożegnanie w danym języku. Liczymy tutaj na Waszą kreatywność.

We wtorek 28 września na czwartej godzinie lekcyjnej bądźcie gotowi, gdyż nauczyciele przejdą się po klasach, aby sprawdzić rezultaty Waszej pracy.

Wylosowane państwa to:

Klasa 1 - Polska

Klasa 2 - Anglia

Klasa 3 - Niemcy

Klasa 4 - Szwajcaria

Klasa 5 - Holandia

Klasa 7a - Grecja

Klasa 7b - Finlandia

Klasa 8 - Portugalia

 

Jednocześnie ogłaszamy konkurs na plakat o tematyce: „Dzień Języków Obcych”. Praca może być wykonana dowolną techniką na kartce o wymiarach A4. Prace należy oddawać w terminie do 24 września do nauczycieli uczących języków obcych.

sport1
sport2
sport3
sport4
sport17
sport18
sport15
sport16
zsp2
1
2
Previous Next