4 października 2021 r. świętowaliśmy XI już Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klasy 8 pięknie przystroili korytarze szkoły, by zachęcić wszystkich do zmagań z tabliczką mnożenia. Na przerwach chętni uczniowie i osoby dorosłe zmagali się z zadaniami i łamigłówkami matematycznymi. Uczniowie oraz nauczyciele sami decydowali o stopniu trudności, wybierali losy łatwe bądź trudne. Za bezbłędnie rozwiązanie 5 przykładów tabliczki mnożenia, otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz słodki upominek J Podczas lekcji nasi eksperci z klasy 8, egzaminowali uczniów poszczególnych klas, aby wyłonić wśród nich „KLASOWEGO MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA”.

Akcja była doskonałą okazją do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po bardzo długich wakacjach. Koordynatorem akcji była Dominika Rosińska.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie.

„KLASOWI MISTRZOWIE TABLICZKI MNOŻENIA”

KLASA 8a

KLASA 7a