Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności
 

 

Informacje
 
 
Plan lekcji
 
 
Samorząd Uczniowski
 
 

 27 września uczniowie klas 7 i 8  uczestniczyli w pokazach doświadczeń fizycznych w ramach cyklu "Osobliwości Świata Fizyki" organizowanym przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. „Osobliwości Świata Fizyki” to wykłady, które opierają się na przeprowadzanych na żywo eksperymentach i są prowadzone przez naukowców pracujących na co dzień w laboratoriach Instytutu Fizyki. Uczniowie uczestnicząc w pozach mogli zobaczyć, jak prawa fizyki działają w rzeczywistości. Oryginalne aranżacje eksperymentów, często w skali makro i z udziałem publiczności, nie tylko zaskakiwały i budziły emocje, ale pozwoliły na głębokie zrozumienie pojęć, zasad i praw fizyki.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

sport1
sport2
sport3
sport4
sport17
sport18
sport15
sport16
zsp2
1
2
Previous Next