Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności
 

 

Informacje
 
 
Plan lekcji
 
 
Samorząd Uczniowski
 
 

 W środę 18 maja uczniowie klasy II a uczestniczyli w warsztatach chemicznych w ramach projektu "Świat młodych badaczy" z inicjatywy firmy Henkel. Zajęcia miały temat "Słodko, czyli kwaśno". Pod okiem edukatorki uczniowie samodzielnie wykonywali eksperymenty, omawiali i wyciągali wnioski. Każdy mógł poczuć się jak naukowiec w laboratorium. Na zakończenie uczniowie otrzymali książeczki z opisem wykonania innych eksperymentów. Warsztaty dostarczyły nam wspaniałych przeżyć, a jednocześnie wprowadziły nas w świat nauki.

1

2

3

4

5

6

sport1
sport2
sport3
sport4
sport17
sport18
sport15
sport16
zsp2
1
2
Previous Next