Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności
 

 

Informacje
 
 
Plan lekcji
 
 
Samorząd Uczniowski
 
 

Co przedszkolak może wiedzieć o chemii? Otóż po dzisiejszych zajęciach na pewno sporo. Uczniowie ze szkoły przygotowali dla dzieci przedszkolnych ciekawe warsztaty chemiczne. Zaprezentowali oni szereg ciekawych i bardzo efektownych doświadczeń chemicznych. Na tych warsztatach uczestniczyły dzieci z grupy Pszczółek, które w czasie ich trwania nie zapominały o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Dzieci z ogromną ciekawością oglądały czarodziejskie eksperymenty  n.im. jak powstaje kolorowa pasta, jak można stworzyć kulę, która najpierw jest twarda, a po chwili rozpływa się w dłoniach oraz czego trzeba użyć by rozpuścić styropian. Wszystkie eksperymenty wzbudziły w dzieciach ciekawość i dostarczyły ogromu radości.

zobacz filmik na naszym kanale na youtube:

https://youtu.be/xzBJkZAmlPk

1

2

6

3

4

5

7

8

9

 

zsp2
9
8
10
11
7
6
koniec roku_2022
Previous Next