Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności
 

 

Informacje
 
 
Plan lekcji
 
 
Samorząd Uczniowski
 
 

Szkoła nie musi kojarzyć się z przymusem, rygorem i ciężka pracą. Może kojarzyć się z zabawą, luzem i miło spędzonym czasem z najbliższymi o czym przekonali się najstarsi uczniowie naszej szkoły, którzy w piątek 27 maja przeżyli wyjątkową noc, bowiem tej nocy to oni nocowali w szkole. Był to niezapomniany czas integracji i super zabawy, o czym możemy się przekonać oglądając filmik.

 

zobacz filmik na naszym kanale na youtube:

https://youtu.be/O1GjYdRNdEg

 

nocka

nocka 1

nocka 2

nocka 3

nocka 4

nocka 5

nocka 6

nocka 7

nocka 9

nocka 8

sport1
sport2
sport3
sport4
sport17
sport18
sport15
sport16
zsp2
1
2
Previous Next