mini1

Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte dla przyszłych uczniów. Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Po wystąpieniu Dyrektora Szkoły oraz po obejrzeniu krótkiego filmiku prezentującego wirtualnie naszą szkołę rozpoczęło się zwiedzanie sal, gdzie nauczyciele wraz z uczniami zorganizowali różne ciekawe zajęcia. Pierwszym etapem szkolnej wędrówki były zajęcia językowe z j. angielskiego oraz j. niemieckiego gdzie dzieci świetnie się bawiły. Następnie przyszli uczniowie udali się do sali gimnastycznej, gdzie każde dziecko pod czujnym okiem nauczyciela mogło sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, gdzie na każdego czekała słodka nagroda. Kolejnym miejscem na trasie była sala fizyki oraz chemii, gdzie dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się przygotowanym przez nauczyciela oraz uczniów eksperymentom. Ostatnim miejscem była świetlica, gdzie wszyscy mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi podczas wykonywania kolorowych kwiatów. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał upominek oraz dyplom uczestnictwa w Dniach Otwartych Szkoły.