31 stycznia naszą szkołę odwiedziła Pani z Sanepidu.
Przeprowadziła zajęcia w klasach pierwszych na temat bezpiecznych ferii.
Dzieci utrwaliły zasady bezpieczeństwa w czasie uprawiania sportów zimowych.
Poznały sposoby na aktywne spędzanie czasu wolnego podczas ferii.
Dziękujemy za wizytę oraz upominki!
{gallery}artykuly/2024-2025/84.01.2025policjant{/gallery}










