Ogłoszenie o rekrutacji dzieci

Informujemy, że dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu ogłasza rekrutację dzieci na zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie formularza rekrutacyjnego w terminie od 09.08.2021 roku do 08.09.2021 roku w sekretariacie szkoły. Szczegóły dotyczące szkoleń, jak również kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są poniżej:

Formularz zgłoszenia ucznia do projektu  „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz"

WZÓR formularza zgłoszenia ucznia do projektu  „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz"