Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz

Racibórz, lipiec 2022 r.

Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 realizuje projekt „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Projekt ma na celu zwiększenie kompetencji kluczowych uczniów poprzez stworzenie warunków poprawy jakości i efektywności nauczania w wyniku realizacji zajęć dodatkowych. W projekcie przewidziano również doposażenie placówek w pomoce do zajęć specjalistycznych oraz podniesienie umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli.

Projekt realizowany będzie w okresie od 1 czerwca 2021 roku do 30 czerwca 2023 roku. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.

Wartość projektu: 3 106 170,47 zł.

Dofinansowanie projektu z UE: 2 640 244,89 zł.

Beneficjent: Miasto Racibórz

Regulamin projektu  „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz"

Racibórz, 08.03.2022 r.

Ogłoszenie o rekrutacji nauczycieli na szkolenia

Informujemy, że Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu ogłasza rekrutację uzupełniającą nauczycieli w ramach projektu „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz” na szkolenia:

• Terapia ręki – kurs I i II stopnia
  • Terapia behawioralna

Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie formularza rekrutacyjnego w terminie od 08.03.2022 roku do 15.03.2022 roku w sekretariacie szkoły. Szczegóły dotyczące szkoleń, jak również kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły.

ZSP2 Zał. nr 1b Formularz zgłoszenia nauczyciela do projektu Wysoka jakość edukacji w Mieście Racibórz - plik pdf

Ogłoszenie o rekrutacji uzupełniającej dzieci na zajęcia w ramach projektu

Racibórz, dnia 25.08.2022 r.

Informujemy, że Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu  ogłasza rekrutację uzupełniającą dzieci na zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie formularza rekrutacyjnego w terminie od 29.08.2022 roku do 06.09.2022 roku w sekretariacie zespołu. Szczegóły dotyczące zajęć, jak również kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania na stronie internetowej oraz w sekretariacie zespołu.

Racibórz, dnia 25.08.2022 r.

Formularz zgłoszenia ucznia do projektu  „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz"