W 1. etapie sklasyfikowano 12626 osób z 1666 szkół.

Do 2. etapu zakwalifikowano 6758 osób,

Do 3. etapu zakwalifikowano 3764 osób

Gratulujemy Uczniom a rodzicom dziękujemy za pomoc i wsparcie podczas konkursu

Konkurs InstaLogik V edycja 2023/2024

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.