Urząd Miasta w Raciborzu zaprasza Uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “Jak masz w domu zorganizowaną własną selektywną zbiórkę odpadów - segregacja to sztuka”. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice prezentującej jak uczestnik sortuje odpady w swoim domu oraz wypełnienie ankiety konkursowej.

Zadanie konkursowe

Praca plastyczna powinna obrazować sposób uczestnika na prawidłową segregację odpadów w jego gospodarstwie domowym.

Wymagania techniczne

• Format prac płaskich nie powinien przekraczać rozmiaru A3, a wymiary rzeźb przestrzennych nie powinny być większe niż 30x30x30 cm.
  • Uczestnik przesyła jedynie zdjęcia pracy, jednak w przypadku zostania Laureatem, może zostać poproszony o dostarczenie pracy do siedziby Organizatora, dlatego przechowuj swoją pracę, przynajmniej do ogłoszenia wyniku.

Druga część zadania konkursowego polega na wypełnieniu ankiety sprawdzającej wiedzę Uczestnika o prawidłowej segregacji odpadów.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na stronę https://www.raciborz.pl/bioodpady i wypełnij formularz konkursowy. W przypadku uczestników niepełnoletnich zgodę na udział w konkursie wypełnia ich przedstawiciel ustawowy.