Artykuł nadesłany

"Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zapisy na darmowe warsztaty z programowania dla uczniów Koduj z Gigantami właśnie ruszyły.
To 14. już edycja największej w Polsce akcji organizowanej przez szkołę programowania Giganci Programowania,
pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Gov Tech, NASK, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz kuratoriów oświaty i prezydentów polskich miast.
Warsztaty odbywają się po raz czwarty w Raciborzu  w dniach 17 i 18 lutego 2024 roku przy ulicy Nowej 1
(biurowiec PSS Społem) . Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Raciborza oraz Starosta Powiatu Raciborskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat warsztatów i do udostępniania jej uczniom. W poprzedniej edycji akcji w warsztatach wzięło udział 30 tysięcy uczniów "

kodgig1.png